sobota, 20 grudnia 2014

Trollowisko 17 - krótka wirtualnaDziś lądujemy na Wirtualnej Polsce i szukamy śladów ignorancji, kretynizmu i zwykłej głupoty. Okazało się, że żeby zapełnić worek łowcy wystarczyły dwa artykuły J
Start!
Wiesz, dlaczego „lewactwo” nie protestowało? Bo muzea służą społeczeństwu. I Muzeum Historii Żydów Polskich jest i od początku było tylko tym – muzeum! Świątynia Opatrzności z przyklejonym muzeum to jeden wielki przekręt na wydębienie kasy. I zgoda – jeśli kasa z dotacji szłaby tylko na to muzeum – nie ma problemu. Ale nie idzie…za te pieniądze katoliccy mafiosi, pieniędzmi z podatków, budują sobie pałac. A politycy – pomniki.
W zeszłym roku był kwiatek ministra Kultury, który pierdzielił, że Muzeum w murach świątyni nie jest jego integralną częścią. Zbłaźnił się jak mało, kto.

Poza tym – sorki – Kościół Katolicki to nie biedaki, mogą sami sfinansować swoje pałace!Kto zniszczył? Bo jeśli chcemy patrzeć na zniszczenia kultury polskiej, to chyba właśnie kościół ją dość mocno przetrzebił. Przecież kultura Słowian na ziemiach Polski była wyjątkowa, specyficzna. I przyszedł kościół rzymski i ją zabił…brutalnie i krwawo.
I od jakich tysiącleci? Ktoś chyba nie wie, o czym gada…kościół katolicki w Polsce jest obecny trochę ponad tysiąc lat!

I gdzie jest ta ostoja? W popieraniu rozbiorów? W zakonie krzyżackim? W wykupywaniu polskiej ziemi i okradaniu Polaków z pieniędzy i majątku, który de facto staje się własnością obcego państwa? Będę powtarzał to w nieskończoność – jeśli popierasz kościół katolicki to jesteś zdrajcą i kolaborantem współpracującym lub wspierającym obce państwo.Ludzie! Objawił nam się prorok! Zamieńmy wszystkie muzea na kościoły! Wtedy kultura będzie kwitnąć, a sztuka będzie tylko poprawna i grzeczna. Bo dziś, te przebrzydłe pedały zamieniły piękną sztukę w pornografię i atakują nas zewsząd gołymi dupami, cyckami i fiutami. Fuj! Wróćmy do pięknych czasów, gdy artystów, nietworzących pod dyktando kościoła palono na stosach za herezje…tylko, że jak zniszczymy muzea i dorobek kulturowy tam zachowany, to skąd będziemy wiedzieli jak to było…a co tam! Wymyślimy to od nowa! To jak? Robimy?

Bidulek Wesołowski padł ofiarą spisku! Wszystkie dowody podrzuciła mu mafia. Mafia też zmusiła go do jeżdżenia z chłopcami na wakacje. I tylko Polska prokuratura nie dała się nabrać. Jak to dobrze, że mamy tak doskonałych oskarżycieli w naszym wymierzę sprawiedliwości… Już się przestałem martwić o nasz kraj. Jest GIT!Serio? Poczekajcie, przeczytam to jeszcze raz…

Homofobia to strach przed ludźmi o homoseksualnej orientacji seksualnej. Pedofilia to zupełnie coś innego…chyba, że mi się pomyliło cos i nie dostałem jakiejś wiadomości z jakiegoś spotkania…W imię ducha świętego gwałcą dzieci, kłamią, oszukują i kultywują zabobony? Lubię to! Ten duch święty to musi być niezły typek – najpierw w imię Boga zapłodnił Marię, teraz w jego imieniu dochodzi do gwałtów na nieletnich.

I drogi ~zenku, „santo subito” oznacza po łacinie „święty natychmiast”. Jak to ma się do Twojej wypowiedzi? Kto ma być święty? Chcesz tym głupim wrzutem pokazać, że znasz jakieś słowo po łacinie, a nie potrafisz się posłużyć gogle, żeby sprawdzić, co to właściwie znaczy? Słabo i żenująco…Tyle! Wiem, wiem, że mało i chcielibyście więcej. Ale serio – czasem tak jest, że po prostu nie idzie, zwłaszcza jak komentarze są tak oczywiście głupie.
Za tydzień, po świętach, pewnie będzie więcej fajnych jazd, bo obżarci po gwizdek i rozczarowani prezentami, gimbusy i cała gawiedź usiądzie przed komputerami wywalać swoje żale wszędzie gdzie się da J

Zatem – do zobaczenia!