niedziela, 16 lutego 2014

Słowo na niedzielę - Indeks mediów zakazanych

Zastanawiam się czy katolickich hierarchów do reszty pojebało!

Otóż Wacław Depo, Arcybiskup Częstochowy, tego najświętszego z świętych polskich miast, postanowił, że publicznie wystąpi o utworzenie listy dobrych i złych mediów. Listę miałby przygotować Episkopat i miałaby obowiązywać katolicki naród.

Oczywiście Depo jest ściśle związany ze środowiskiem Rydzykowej sekty, zatem lista na 100% byłaby nieco stronnicza. Ponadto niektórzy hierarchowie powiedzieli, że taka lista już istnieje…i nie potrzeba do praktyki dorabiać teorii. Nic tylko usiąść i płakać.

Zatem z jednej strony Episkopat mówi: Hej Wacuś, nie szalej, bo nas oskarżą o ograniczanie wolności naszych wiernych. Z drugiej strony mówi – Nasi wierni sami się zniewalają pod nasze dyktando. Wiedzą, co mają oglądać a czego nie.

25 lat po tym jak pozbyliśmy się cenzury politycznej tolerujemy cenzurę religijną. To jest chore, że ludzie, którzy obalili „komunę”, bo ograniczała wolność, szybciutko oddali łapki w niewolę kolejnej ideologii i instytucji opresyjnej. A to, że jest opresyjna wychodzi na każdym kroku i trzeba być głupim albo wierzącym, żeby tego nie widzieć…


Oto słowo na niedzielę…Kuba Out! J