wtorek, 21 października 2014

Oko cyklonu głupoty

Miałem komentować końcowy dokument synodu, ale stwierdziłem, że nie ma, co komentować. Nikt na poważnie nie brał pod uwagę zmiany w polityce kościoła i wynik był do przewidzenia.

Dlatego dziś nieco lżej.

Dostałem wczoraj cynk o takiej jednej stornie, co to są tam takie cuda, że Jezus, razem ze swoim tatuśkiem siada i płacze. Mimo tego, że to od nich rzekomo pochodzi ta moc.

Najpierw Was troszkę połechtam, zanim podam adres i autora tych cudów.

Artykuł spod dużego palca – „Uwolnienie od Strzyg. Modlitwa

Fragment:

Można tak w nieskończoność. Setki i tysiące zdań.
Pamiętam jednak to, że moja anielska mamusia sprzedała mnie kiedyś do burdelu w Chinach, a tam inna anielica związała mi moje własne skrzydła inkarnowanego anioła. Nie mam strzyg pośród najbliższych, nie znam i nie pragnę poznać zła jakie im się przypisuje. Zło jakiego ja doświadczyłem w życiu obecnym przyszło jako karmiczny rezultat moich związków z inkarnowanymi Aniołami.
To nie strzygi, lecz boscy Aniołowie budują sobie ziemskie imperia, w których inni Aniołowie przelewają ludzką krew.
To nie strzygi, lecz boscy Aniołowie znani są w Indiach, czy Grecji jako żywi bogowie. Aniołowie ci zatrzymują dusze innych istot na ziemi, aby spełniały ich wolę, zachcianki, kaprysy.
W alternatywnym do obecnego wcieleniu mogłem być kobietą zajmującą się handlem. Prężne biuro zagwarantowano mi już przy urodzeniu. Miałem handlować na Manhattanie w wieży Word Center, spalonej zmaterializowanymi ideami nie strzygi przecież, lecz Inkarnowanego Anioła, pochodzącego prawdopodobnie z Cherubinów.
Zło według mnie generowane jest z astralu, bo tam znalazł kiedyś schronienie fioletowy Belial i jego nie wesoła kompanija. Opisałem to częściowo w art. ,,Dzieci beliala”. To oni a nie strzygi są źródłem cierpienia dla ziemskich milionów. Do Beliala kierowana jest też energia znanych Tobie praktyk inicjacyjnych. Może jesteś w coś inicjowany, w jakąś praktykę w której energia działa identycznie jak miłość? Czy słyszałeś o takiej praktyce inicjacyjnej? W momencie porządnych, jakoby bezpiecznych inicjacji wykonywanych przez Mistrzów otwiera się chwilowo trzeci łańcuch DNA. Świeci na fioletowo a potem gaśnie… Nie wiedziałeś tego? Mistrz inicjacji w praktykę ………Tobie nie powiedział ?”

Można lepiej? MOŻNA!

„AIDS, wirus HIV. Modlitwa uwalniająca”
„Zagrzybienie mieszkań oraz pleśnie na ścianach. Nie tylko chemia do ich zwalczania.”
„,,Drewniana” pochwa u kobiet. Problemy w seksualności,”
„Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.”

Czy słyszeliście kiedyś o podobnych publikacjach? Bo ja nie. To dla mnie absolutna nowość i chyba będę musiał się temu przyjrzeć bliżej, bo to niezmiernie ciekawe.

Autor w swoich tekstach miesza wiarę chrześcijańską, wierzenia ludowe, pojęcia wierzeń dalekiego wschodu i kto wie, co jeszcze.

Ciekawi gdzie to znalazłem?

Wystarczy wejść na stronę Ezosfera.pl i przejść do zakładki „Artykuły”.
Moim faworytem i obiektem zainteresowania jest pan Sławomir Majda, który po prostu jest…no właśnie nie wiem. Nawiedzony, szalony, czy po prostu religijny na swój unikalny sposób.


Poczytajcie i dajcie znać czy mam w to wnikać, komentować, analizować…bo mnie korci, ale nie wiem, czy ktoś to będzie chciał czytać J


Miłego dnia J